ASSOS ŞÖMİNE İÇİN EŞSİZ TAVSİYELER

ASSOS ŞÖMİNE
Assos şömine arayışları için en uygun şömine tercihini yapmak gerekir. Kadim Assos coğrafyasının, tarihi atmosferine uygun şömine tasarımı en doğru tercih olacaktır. Bu topraklarda, çatısı olan her yapı şömine sahibi olmanın önemini çok iyi bilir. Şömine, Assos’un ruhuna hayat verir…

GÖRENLERİN AŞIK OLDUĞU YER; ASSOS
Ülkemizde Assos, tarihi ve doğal güzelliklerin bir arada bulunduğu nadir yerlerden biridir.
Kazdağları’nın deniz kıyısındaki bu yer, eşsiz bir turizme sahip olmasının yanı sıra
yaşamak içinde harika bir tercih olabilir. Manzaraya karşı şömineli evde yaşama hayali olanlar açısından mükemmel bir tercihtir burası.

ASSOS’UN OLMAZSA OLMAZI; ŞÖMİNE
Assos bölgesi şömine tercihi bakımından ilk sıralarda gelmektedir. Burada neredeyse şöminesiz bir otel bulunmamaktadır. Nitekim evlerde de şömine yaygın olarak kullanılmaktadır.

Assos’un sokakları adeta dantel gibi örülmüş taş evlerden oluşur. Bu evlerde şömine dışında başka bir ısınma alternatifinin olması pek olası değildir. Zaten taş evler ve şöminenin  harika uyumu için de olması gereken bu değil midir?

ŞÖMİNE TERCİHİ TAVSİYELERİ
Assos’un eşsiz yapısına uygun şömine tasarımlarından faydalanmak oldukça iyi bir fikir.
Taş şömineler, rustik şömineler, tarihi görüntüye sahip şöminelerin uyumu diğer şömine tasarımlarına göre daha doğru bir tercih olabilir. Bu anlamda Karaoğulları Şömine istediğiniz tasarıma özel biçilmiş kaftandır. Sayısız çeşitlilik ve ürün yelpazesine sahip olan Karaoğulları, körfezde işini profesyonelce yapan ekibe sahip olmasının yanı sıra, uygun fiyatlı ve verdiği hizmetin arkasında duran tek firmadır. Bu bölgede yapılacak şöminenin adı hafızalara “Karaoğulları”  olarak kazınmıştır.

Şömine yaptırma fikri olanların mutlaka bu seçeneği değerlendirmesi önerilir. Pişman olmayacağınız tek tercihin burası olduğunu rahatlıkla fark edebilirsiniz.

 

ASSOS ŞÖMİNECİLERİ NEREDE?
Assos şöminelerini her zaman Edremit’te yaptırır. Zaten bir kere şömine yaptırmış olan mutlu müşteriler sevinçlerini çoktan paylaşmıştır bir kere. Sıklıkla duyulan o cümleler şu şekildedir:
“Şöminemizi Edremit’te Karaoğulları’nda yaptırdık çok memnunuz.”
Sayısız referansa sahip olan Karaoğulları memnuniyet oranını yüksek tutarak, müşterilerinin gönüllerini kazanmıştır. Uluslararası çapta hizmet veren böylesi profesyonel bir firma içinde olması gereken bu değil midir?